Products

DEMA SİLİKONLU İPEKSİ

Dema Silikonlu İpeksi su bazlı , akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikon katkılı, dekoratif, tam parlak, tam silinebilir, son kat iç cephe boyasıdır.

DEMA SİLİKONLU İÇ CEPHE YARI MAT

Dema Silikonlu İç Cephe su bazlı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikon katkılı, dekoratif, yarı mat, tam silinebilir, son kat iç cephe boyasıdır.

DEMA SİLİKONLU İÇ CEPHE MAT

Dema Silikonlu İç Cephe su bazlı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikon katkılı, dekoratif, mat, tam silinebilir, son kat iç cephe boyasıdır.

DEMAPLUS İÇ CEPHE

Demaplus+ İç Cephe su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, dekoratif, mat, ekonomik son kat iç cephe boyasıdır. Örtücülük gücü yüksektir, çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Teneffüs etme özelliği ile duvarın nefes almasını sağlar.

CONTRAST SİLİKONLU İÇ CEPHE

Contrast Silikonlu İç Cephe nefes alabilen örtücülüğü yüksek uyguluması kolay bir iç cephe boyasıdır. Her türlü sıva, macun, beton, betopan, alçı, alçıdan, sunta, mda gibi iç cephe yapı elemanları üzerinde kullanılır.

CONTRAST PLASTİK

Contrast Plastik örtücülüğü yüksek uygulaması kolay bir iç cephe boyasıdır. Her türlü sıva, macun, beton, betopan, alçı, alçıdan, sunta, mdf gibi iç cephe yapı elemanları üzerinde kullanılır.

EXPER PLASTİK

Exper Plastik uygulaması kolay ekonomik bir iç cephe boyasıdır. Her türlü sıva, macun, beton, betopan, alçı, alçıdan, sunta, mdf gibi iç cephe yapı elemanları üzerinde kullanılır.

DEMA TAVAN

Dema Tavan Boyası, su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, tam mat, dekoratif, son kat tavan boyasıdır. Her türlü sıva, macun, beton, betopan, alçı, alçıdan, sunta, mdf gibi iç cephe yapı elemanları üzerinde kullanılır.

CONTRAST TAVAN

Contrast Tavan Boyası, su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, tam mat, dekoratif, son kat tavan boyasıdır. Her türlü sıva, macun, beton, betopan, alçı, alçıdan, sunta, mdf gibi iç cephe yapı elemanları üzerinde kullanılır.

EXPER TAVAN

Exper Tavan Boyası, su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, ekonomik tavan boyasıdır. Her türlü sıva, macun, beton, betopan, alçı, alçıdan, sunta, mdf ibi iç cephe yapı elemanları üzerinde kullanılır.